Brusselsepoortstraat 90
9000 Gent
+32 (0) 9 224 09 69
info@topburo.be


Openingsuren

maandag - vrijdag:
8:30 - 17:30

andere dagen en uren:
op afspraak

Contacteer ons

1

U vindt de route naar onze showroom hier.
Wij blijven vlot bereikbaar met het nieuwe circulatieplan!

Vergaderen in een inspirerende omgeving?
Wij stellen onze vergaderzaal en showroom gratis ter beschikking.
Contacteer ons voor meer info!

Dave Follens
zaakvoerder, verkoop  
+32 (0) 497 41 98 30
dave@topburo.be


Sylvain Gevaert
verkoop
+32 (0) 475 23 19 98
sylvain@topburo.be


Kristof Regnart
algemeen manager
+32 (0) 473 25 92 61
kristof@topburo.be

Sofie Ballieu
ontwerp, algemene administratie 
+32 (0) 9 224 09 69
sofie@topburo.be


Femke Debudt
ontwerp, verkoop, projectopvolging
+32 (0) 479 31 81 55
femke@topburo.be


Inge Loones
ontwerp, verkoop, projectopvolging
+32 (0) 488 02 62 76
inge@topburo.be


Kathy Vanhoenacker
ontwerp, verkoop
+32 (0) 485 85 14 03
kathy@topburo.be

David Stevens
boekhouding
+32 (0) 9 224 09 69
david@topburo.be


Sarah Parent 
verkoop, projectmanagement, lichtadvies
+32 (0) 472 34 84 33
sarah@topburo.be

Steven Laevens
logistiek
+32 (0) 9 224 09 69
steven@topburo.be


Dirk Follens
montage
+32 (0) 9 224 09 69
dirk@topburo.be


Kurt Van Horenbeeck
montage
+32 (0) 484 66 37 96
kurt@topburo.be

Stefanie Vanfleteren
marketing, communicatie
+32 (0) 478 47 70 57
stefanie@topburo.be