Brusselsepoortstraat 90
9000 Gent
+32 (0) 9 224 09 69
info@topburo.be


Openingsuren

maandag - vrijdag:
8:30 - 17:30

andere dagen en uren:
op afspraak

Contacteer ons

Quinitiiii

U vindt de route naar onze showroom hier.
Wij blijven vlot bereikbaar met het nieuwe circulatieplan!

Vergaderen in een inspirerende omgeving?
Wij stellen onze vergaderzaal en showroom gratis ter beschikking.
Contacteer ons voor meer info!

Dave Follens
zaakvoerder, verkoop  
+32 (0) 497 41 98 30
dave@topburo.be


Stefanie Vanfleteren
administratie, boekhouding, HR
+32 (0) 478 47 70 57
stefanie@topburo.be

Tania Samison
project coordinator 
+32 (0) 487 12 17 23
tania@topburo.be


Greet Quinteyn
ontwerp
+32 (0) 485 67 29 80
greet@topburo.be

Febe Casteleyn
ontwerp
+32 (0) 478 18 49 83
febe@topburo.be



Steven Laevens
logistiek
+32 (0) 9 224 09 69
steven@topburo.be

Glenn Boucqué
Dirk Follens 
Kurt Van Horenbeeck
montage
+32 (0) 9 224 09 69