Brusselsepoortstraat 90
9000 Gent
+32 (0) 9 224 09 69
info@topburo.be


Openingsuren

maandag - vrijdag:
8:30 - 17:00

andere dagen en uren:
op afspraak

Contacteer ons

Dsc3846

U vindt de route naar onze showroom hier.
Wij blijven vlot bereikbaar met het nieuwe circulatieplan!

Vergaderen in een inspirerende omgeving?
Wij stellen onze vergaderzaal en showroom gratis ter beschikking.
Contacteer ons voor meer info!

Verkoop

Dave Follens
zaakvoerder
+32 (0) 497 41 98 30
dave@topburo.be


Sylvain Gevaert
+32 (0) 475 23 19 98
sylvain@topburo.be

Ontwerp / Verkoop

Sofie Ballieu
+32 (0) 9 224 09 69
sofie@topburo.be


Femke Debudt
+32 (0) 479 31 81 55
femke@topburo.be


Kathy Vanhoenacker
+32 (0) 485 85 14 03
kathy@topburo.be

Boekhouding

David Stevens
+32 (0) 9 224 09 69
david@topburo.be

Logistiek en montage

Steven Laevens
+32 (0) 9 224 09 69
steven@topburo.be


Dirk Follens
+32 (0) 9 224 09 69
dirk@topburo.be

Marketing / communicatie / projectmanagement

Stefanie Vanfleteren
marketing, communicatie 
+32 (0) 478 47 70 57
stefanie@topburo.be


Sarah Parent 
projectmanagement 
+32 (0) 472 34 84 33
sarah@topburo.be