Gentsesteenweg 192 - 194
9800 Deinze
+32 (0) 9 224 09 69
info@topburo.be


Openingsuren

maandag - vrijdag:
9:00 - 17:00

andere dagen en uren:
op afspraak

Contacteer ons

Desk Vepa Slider Projecten 2019 Ivc

U vindt de route naar onze showroom hier.

Vergaderen in een inspirerende omgeving? 

Wij stellen onze vergaderzaal en showroom gratis ter beschikking.
Contacteer ons voor meer info!

Dave Follens
zaakvoerder, verkoop  
+32 (0) 497 41 98 30
dave@topburo.be


Stefanie Vanfleteren
administratie, boekhouding, HR
+32 (0) 478 47 70 57
stefanie@topburo.be

Tania Samison
project coordinator 
+32 (0) 487 12 17 23
tania@topburo.be



Febe Casteleyn
ontwerp & verkoop
+32 (0) 478 18 49 83
febe@topburo.be


Wauter Rosseel
ontwerp & verkoop    
+32 (0) 487 12 71 83
wauter@topburo.be


Steven Laevens
logistiek
+32 (0) 9 224 09 69
steven@topburo.be


Xavier Coopman
Pedro
Vereecke
Dirk Follens
montage
+32 (0) 9 224 09 69