Gentsesteenweg 192 - 194
9800 Deinze
+32 (0) 9 224 09 69
info@topburo.be


Openingsuren

maandag - vrijdag:
9:00 - 17:00

andere dagen en uren:
op afspraak

Contacteer ons

B Cila Sled Base Chair Arper 297095 Rel33Fea4C8

U vindt de route naar onze showroom hier.

Vergaderen in een inspirerende omgeving? 

Wij stellen onze vergaderzaal en showroom gratis ter beschikking.
Contacteer ons voor meer info!

Dave Follens
zaakvoerder, verkoop  
+32 (0) 497 41 98 30
dave@topburo.be


Stefanie Vanfleteren
administratie, boekhouding, HR
+32 (0) 478 47 70 57
stefanie@topburo.be

Tania Samison
project coordinator 
+32 (0) 487 12 17 23
tania@topburo.be


Greet Quinteyn
ontwerp
+32 (0) 485 67 29 80
greet@topburo.be

Febe Casteleyn
ontwerp
+32 (0) 478 18 49 83
febe@topburo.be


Michel Wenmaekers
workplace consultant
+32 (0) 487 12 12 41
michel@topburo.be

Steven Laevens
logistiek
+32 (0) 9 224 09 69
steven@topburo.be


Glenn Boucqué
Dirk Follens 
Kurt Van Horenbeeck

montage
+32 (0) 9 224 09 69